Osmanlıca Profesyonel Çeviri Teklifi Al

 • 1
  Teklif Al
 • 2
  Teklifi Onayla
 • 3
  Çeviriyi Al

Osmanlıca-Türkçe Profesyonel Çeviri Hizmeti

Osmanlıca uzmanlarından oluşan tecrübeli ekibimizle Osmanlıca dokümanlarınızı Türkçeye tercüme ediyoruz. Osmanlıca el yazması eserleri, fermanları, ahkam defterlerini, beratları ve her türlü arşiv belgelerini, kitapları, gazeteleri, dergileri ve her türlü matbu eserleri profesyonel Osmanlıca uzman ekibimizle sizin için çeviriyoruz.

Osmanlıca-Türkçe çeviri yaptırmak artık çok kolay: Önce dosyanızı yükleyip bize gönderip, size eposta ile bir teklif sunalım. Teklifi inceleyip onaylayın. Sonrasında çeviriyi eposta ile size gönderelim.

Hızlı ve Güvenilir Osmanlıca – Türkçe Çeviri

Osmanlıca Türkçe çeviri, kaynak alfabedeki bir metnin (Osmanlıca- Arap alfabesi) hedef alfabeye (Türkçe-Latin alfabesi) aktarımı olarak tanımlanabilir. Doğru ve güvenilir bir çeviri, kültürler arası iletişimi kolaylaştırır. Hızlı ve güvenilir çeviri hizmeti sunan profesyonel çevirmenlerimiz ve teknolojik araçlar, her türlü doküman ve kaynakların hızlı bir şekilde aktarılmasını sağlar. Osmanlica.com web sitesi güncel teknolojiye uygun, kolay ve sade bir şekilde tasarlanmış olup Osmanlıca dokümanınızı yükleyip Osmanlıca çeviri teklifini hemen almanızı sağlar. Osmanlıca-Türkçe profesyonel çeviri, (i) Osmanlıca dokümanı yükleyip ücretsiz teklif alma, (ii) teklifi onaylama ve (iii) Osmanlıca çeviriyi alma olmak üzere 3 aşamadan oluşur. Bu 3 aşamayı tamamladıktan sonra takip numaranızla Osmanlıca çevirinizin hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz. Osmanlı çeviri yapma işlemi Osmanlica.com ile çok kolay. Her yerden Osmanlıca çevirinize kolaylıkla erişebilirsiniz. Osmanlica.com, Osmanlıca-Türkçe profesyonel çeviri hizmeti uzman ekibiyle size sadece bir tıklama mesafesindedir. Osmanlica.com, Osmanlıca-Türkçe profesyonel çeviri hizmeti ile müşterilerin kaliteli, güvenilir, hızlı ve kolay Osmanlıca-Türkçe çeviri almalarını hedefler. Osmanlıca tercüme dokümanınızı yükleyin gerisini Osmanlica.com profesyonel Osmanlıca çeviri uzmanları halletsin.

Yüksek kaliteli Osmanlıca-Türkçe tercümeler

Osmanlica.com profesyonel Osmanlıca çeviri uzmanları Osmanlıca dokümanınızı Türkçeye çeviri yapar. Osmanlıca çeviri dokümanızı işlemi tamamladıktan sonra Osmanlıca profesyonel çeviri uzmanları Osmanlıca dokümanızı kontrol programları ile dilbilgisi, imla, tercüme uygunluk kriterlerine göre özenle kontrol edilir. Özetle Osmanlıca dokümanızı en az iki profesyonel Osmanlıca çeviri uzmanı tarafından kontrol edilir ve son hale getirip size teslim edilir.

Zamanında ve hızlı teslim

Sizin için zamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu sebeble profesyonel Osmanlıca çeviri uzmanları Osmanlıca çeviri dokümanınızı teslim tarihine kadar hazırlaması birinci önceliğimizdir. Osmanlica.com profesyonel Osmanlıca çeviri ekibi Osmanlıca çeviri dokümanınızı zamanında teslim eder.

Osmanlıca-Türkçe Çeviri Fiyatları

Osmanlica.com profesyonel çeviri ekibi Osmanlıca alanında uzman ileri seviyede deneyim ve bilgi birikime sahip kişilerden oluşmaktadır. Osmanlıca-Türkçe çeviri talebiniz profesyonel Osmanlıca çeviri ekibi tarafından incelenmektedir. Osmanlıca dokümanınız en az iki Osmanlıca uzmanı tarafında kontrol edilmektedir. Osmanlıca çeviri fiyatlarımız Osmanlıca çeviri dokümanınıza göre değişiklik göstermektedir. Nesih, Rika ve Talik ile yazılmış okunaklı Osmanlıca dokümanlarda fiyat belirleme politikamız kelime bazında yapılmaktadır. Osmanlıca-Türkçe çeviri dokümanınızı kelime bazında fiyatını hesaplayıp size teklif sunuyoruz. Osmanlıca-Türkçe çeviri kelime bazında talep edilen fiyat hesaplanması aşağıdaki gibidir.

 1. Nesih : 250 TL/sayfa
 2. Rika : 400 TL/sayfa
 3. Diğer : Teklif verilir

Osmanlıca dokümanınız profesyonel Osmanlıca çeviri ekibi tarafından incelenir. Osmanlıca dokümanınız okunaklı ise kelime sayısına göre fiyatı hesaplanır ve size teklif sunulur. Teklifi onaylamanız halinde Osmanlıca dokümanınızın çeviri işlemi hemen başlatılır. Belirtilen teslim tarihine kadar Osmanlıca çevirinizi hazırlıyoruz ve size teslim ediyoruz.